23 results in search
41 photos
23 Pleasant Street #1-1 Meredith NH 03253
$649,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,053
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
883 Weirs Boulevard #2 Laconia NH 03246
$539,999
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 6

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
115 Weirs Road #308 Gilford NH 03249
$475,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 628
Days on Market: 42

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
663 Cherry Valley Road #211 Gilford NH 03249
$389,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,799
Days on Market: 39

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
663 Cherry Valley Road #306 Gilford NH 03249
$285,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,334
Days on Market: 0
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
41 Treetop Circle #34 Laconia NH 03246
$272,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 36
Open: 5/24/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
131 Lake Street #230 Gilford NH 03249
$269,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 899
Days on Market: 162

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
41 Treetop Circle #313 Laconia NH 03246
$269,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
130 Endicott Street North #309 Laconia NH 03246
$269,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 982
Days on Market: 32

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
59 Treetop Circle #34 Laconia NH 03246
$264,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 71
Open: 5/24/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
9 Treetop Circle #111 Laconia NH 03246
$259,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 44

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
144 Treetop Circle #12 Laconia NH 03246
$249,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 82

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
9 Treetop Circle #15 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 265

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
9 Treetop Circle #24 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 134

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
75 Treetop Circle #14 Laconia NH 03246
$244,900
-$100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 263

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
9 Treetop Circle #21 Laconia NH 03246
$244,900
-$100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 122

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
131 Lake Street #236 Gilford NH 03249
$209,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 668
Days on Market: 99

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
2679 Lake Shore Road #5 Gilford NH 03249
$199,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 763
Days on Market: 30

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
131 Lake Street #214 Gilford NH 03249
$199,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 675
Days on Market: 26

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4 Deer Street #13 Tilton NH 03276
$199,000
$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 924
Days on Market: 14

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
160 Treetop Circle #23 Laconia NH 03246
$193,875
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 11

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
7 Baker Avenue #4 Laconia NH 03246
$165,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 553
Days on Market: 46

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
277 Weirs Boulevard #14 Laconia NH 03246
$2,000 / mo
-$200
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 249
Days on Market: 17

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment